Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Leniak symaptyku koalcji PO-PSL do twojej PPSowskiej łepryny nie dociera prosty fakt, ze w Lublinie zainstalował sie istny uklad zamknięty w którym dziennikarzyny sa opłacani z Ratusza. Polecam obejzec wywiad Rękasa z Widomski, który ukazuje patologie jaka panuje w naszym mieście   https://www.youtube.com/watch?v=EEV6ARYvQD8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu Żuk nie chce pokazac mieszkańcom gdzie i kiedy latał i jeździł z Mieczkowską-Czerniak swoją "zastępczynią". I to chodzi o "te" sprawy
Dlaczego kłamiesz kolego z PIS??? Wszystkie delegacje prezydenta i jego zastępców są podawane w odrębnym wykazie co miesiąc na sesji rady. To jest przykład "czarnej propagandy" PIS i kłamstw PIS-u!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem nie polega ze cos jest ukrywane, tylko na tym, ze druki delegacji pracownikow nie są ewidencjonowane w odrębnym zbiorze dokumentów ale są rozproszone w dokumentacji księgowej. Ich wydanie wymaga dużej pracochlonnosci tej pracy przy świadomości jej bezsensu. Wszystkie delegacje zagraniczne i delegacje kierownictwa są natomiast wykazywane na każdej sesji i można sie z nimi zapoznać na BIP
Po to ustawodawca dal prawo do kierowania takich zapytan zeby z pokora na nie odpowiadac a nie szukac kruczkow, i naginac prawo do wlasnych potrzeb. Mam wrazenie,obawiam sie ze nie tylko ja, ze w tym miescie wszystko odbywa sie na zasadzie znajomosci, a nie zgodnie z litera prawa. To sie przemilczy, tamto sie zatuszuje...nikt nam nic nie zrobi, to my tu jestesmy wladza....ot taki tam maly Lublin jakich wiele w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze opłacani są od dawna,to nie żadna nowość,muszą w du pę  włazić i być przychylni, nie ma  już rzetelnego i bezstronnego dziennikarstwa,umarło razem z wolną POLSKĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego kłamiesz kolego z PIS??? Wszystkie delegacje prezydenta i jego zastępców są podawane w odrębnym wykazie co miesiąc na sesji rady. To jest przykład "czarnej propagandy" PIS i kłamstw PIS-u!!!
Gdyby było jak piszesz kolego z PO, to organ wskazały w odpowiedzi gdzie są opublikowane stosowne informacje.   Sprawozdania, o których piszesz kolego z PO dotyczą tylko wyjazdów zagranicznych, a zapytanie dotyczyło również wyjazdów krajowych.   Niewskazanie miejsca publikacji informacji dostępnych w domenie publicznej jest naruszeniem ustawy o dostępie do informacji publicznej, a sam fakt ich publikacji w ograniczonym co prawda zakresie do delegacji zagranicznych świadczy o tym, iż są to informacje publiczne.   Zaczynacie się już gubić towarzysze z PO, a za tę odmowę powinien być wilczy bilet dla prezydenta, który podjął tę decyzję i to  w sytuacji gdzie ma do dyspozycji 22 etatowych radców prawnych zatrudnionych w Urzędzie Miasta Lublin.   Macie kolego z PO kolejny problem i kto wie czy nie większy niż z wysyłką SMS Premium z telefonów służbowych Gminy Lublin. Przypomnę ci tylko kolego z PO, że te wiadomości tekstowe o podwyższonej wartości wysyłane były w prywatnym celu polegającym na udziale w głosowaniach na "Człowiek Roku Lublina", w których to plebiscytach wygrywali kolejno aktualny przewodniczący rady i dwa razy z rzędu aktualny jeszcze prezydent naszego miasta.   Boicie się kolego z PO, że mieszkańcy Lublina dowiedzą się z wykazu wyjazdów służbowych kto, gdzie i jakim kosztem robił partyjne deale?   Czego się boisz kolego z PO, że próbujesz wprowadzać innych w błąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potraficie mnie ubawić do łez zostałem jak widzę sympatykiem koalicji PO-PSL ;-) tymczasem zwracałem uwagę dzielnego walcownika że jego anonimowość ta XXX YYYY psu na budę się zdała skoro nie wyciął swego nazwiska z tekstu to jest rozpacz w kratkę ale skoro już napisałem po raz drug to napiszę że moim zdaniem zacytowana korespondencja wskazuje że to jedynie zabawa i to podjęta z nudów co to niby jest za uzasadnienie? pisał je ktoś chory psychicznie? czy może nie chcący nic uzasadnić? to można było napisać dobrze ale spartolono to niestety co do wniosku to znów jak u Filipowicza jest on bezsensowny poprzez to że za szeroki takie rzeczy wypada robić dobrze a nie byle jak bo tylko się ośmieszacie wychodząc na rozgorączkowanych pieniaczy a przy okazji szkodzicie ideii jawności i informacji publicznej Rękasa i Widomskiego oglądnę - Widomski właśnie zrejterował z kandydowania więc jako epitafium ten wywiad swoiste
Ostatnio edytowany 1 września 2014 r. o 23:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał Dąbski rulez ;-) ale mam coś znacznie ciekawszego i świeższego https://www.youtube.com/watch?v=2q8IxJ9-Px4&list=UUrVn_QhQKQEHq9cbxr0uFqg      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...